Raw commandy aneb jak si ušetřit práciTak jsem se konečně ukecal a popíšu zde jak nechat klienta kopat automaticky. Tento návod je psán pro méně zkušené operátory, počítam ale s jistou inteligencí čtenářů. No, nebudu si dělat iluze a textový návod u každého kroku raději zakončím flashem. Návod je psán pro Zion++ 2.02[TiCoEd], nezaručuju tedy že Vám to bude všude fungovat.

Návod: Automatické kopání za preteen

otaznikKrok 1. - vytvoření akce: Soubor - nastavení - fake detector - akce & raw - v okně akce klikneme na tlačítko přidat - akci pojmenujeme preteen - klikneme na název akce - poté v okně "Raw nebo Lua funkce" klikneme na tlačítko přidat a vytvoříme k dané akci RAW příkaz - ten vypadá například takto "$To: %[nick] From: %[mynick] $<%[mynick]> dostal jsi ban za sdileni preteen porna a podobnych praseren !! %[adlfile] |<%[mynick]> !kick %[nick] sdileni preteen a podobnych prasaren !! %[adlfile] _ban_1w |udelil Jech" - akci si pak nějak pojmenujte - klikneme na OK. Akce je vytvořena.

otaznikKrok 2. - hledat zakázané: Soubor - nastavení - fake detector - hledat zakázané - klikneme na tlačítko přidat - zadáme hledaný výraz "preteen" a poté typ souboru "video" (jinak nám to bude kopat třeba za mp3 které mají v názvu preteen). - klikneme na rozbalovací tlačítko a přiřadíme akci vytvořenou v kroku 1. - klikneme na OK - nahoře v okně zašktneme políčka "aktivovat hledání zakazaných souborů" a "automaticky odesílat hledaní každých" a nastavíme požadovany čas v sekundách.

otaznikKrok 3. - aktivace rawu: Ctrl+f - a u vybraného hubu kde jsme OP klikneme na vlastnosti - v okně "akce" zaškrtneme vybranou akci - v okně "Raw nebo Lua funkce" přiřadíme raw.

otaznikKrok 4. - restart klienta: název kroku hovoří za vše :D :)

Závěr: Chceme-li kopat např. za nedokončené soubory, v kroku 2 zaměníme "preteen" za .dctmp;).Atp:). Pokud pořád nerozumíte či Vám to stále nefunguje kontaktujte mě.
PS. flashe budou doplněny časem.
PS2. Jsem línej :)


©Jech 2007 - 2011 ©MiMic 2011 - 2013
Všechna práva vyhrazena
Kopírování a šíření obsahu webu je bez souhlasu autora přísně zakázáno
P2P eXPerience ...Vše o Peer-2-Peer sítích Buchtič web